Torku Fındık Ezmesi
Fındık Ezmesi
Ürün Yazısı

Torku Fındık Ezmesi

Torku Banada Fındık Ezmesi Cam 370 Gr

Fındık ezmesi bambaşka tadıyla herkesi kendisine hayran bırakır. Torku Banada Fındık Ezmesi Cam 370 Gr, kendisini mutlu etmek isteyen kişiler için özel olarak üretilmiş bir fındık ezmesi lezzetidir.

Özel olarak seçilmiş fındıkları tercih eden Torku’nun son teknolojiye entegre tesislerinde üretilmektedir. Hem sizin hem çocuklarınızın aklını başından alacak, diğer fındık ezmelerinden kat ve kat daha sağlıklı olan bu lezzet ile tanışmak şimdi çok daha kolay. Üstelik şimdi 370 gramlık baş döndüren cam kavanozlarıyla!

Yapay Tatlandırıcı ve Trans Yağ İçermeyen Fındık Ezmesi Lezzeti

Yapay tatlandırıcı ve trans yağ içermeden, özel fındıkların seçilmesiyle üretilen bu harika lezzeti evinizden eksik etmek istemeyeceksiniz. Doğal ve yerli ham madde kullanmasıyla bilinen Torku, Torku Banada Fındık Ezmesi Cam 370 Gr ile aklınızı başınızdan alırken sizleri gerçek mutluluk ile tanıştıracak.

Bu sürülebilir fındık ezmesinin her kaşığında gerçek fındık tadını, her diliminde gerçek lezzeti bulacaksınız.

Her Yaştan Tüketiciye Özel Yumuşacık Lezzet

Fındık kreması damak tadımıza uygun bir lezzettir ve herkes tarafından çok sevilir.Fındık ezmesi günün her saatinde her yaştan insanın severek tükettiği bir yiyecektir. İster kaşık kaşık ister ekmeğin üzerinde isterseniz de hamur işleriyle beraber tüketebileceğiniz harika bir tatlıdır.

Torku Banada Fındık Ezmesi Cam 370 Gr, her şeyden önce kendisini mutlu etmek isteyen kişiler için özel seçilmiş fındıklardan yine özel olarak üretilmiştir. Özenle seçilen yerli fındıklarımız Torku kalitesi ile birleşmiş ve ortaya bu harika fındık ezmesi kavanozu çıkmıştır.

Her yaştan tüketicinin beğeni ve ilgisini kazanan Torku Banada Fındık Ezmesi benzerlerinden hem içeriği hem lezzetiyle bütünüyle ayrılır. Paylaşmak istemeyeceğiniz, paylaştığınızda ise mutluluğunuzu katlayacak bir kakaolu fındık kreması için doğru adrestesiniz.

Torku, tüm ürünlerinde doğal olana yönelmiş bir Türkiye markasıdır. Ülkemizin gurur kaynağı olan Torku, tüm ürünlerinde kaliteli ham madde kullanmakta, lezzetini de bu doğallıktan almaktadır.

Torku, tüm ürünlerini kendi tesislerinde temiz ve usulüne uygun bir şekilde üretir. Torku Banada Fındık Ezmesi Cam 370 Gr bir fındık ezmesinden çok daha fazlasını sizlere sunar. Şeker pancarından üretilmiş şeker içeren, yapay tatlandırıcı içermeyen bir lezzettir. Kaliteli ve yerli ham maddeleri kullanan Torku fındık ezmesi, yumuşacık formu ve kolay sürümüyle adeta baş döndürür.