Torku Banada
Banada Bitter
Ürün Yazısı

Torku Banada Bitter Çikolatalı Kakaolu Fındık Kreması

Torku Banada Bitter Fındık Kreması

Torku Banada Bitter Fındık Kreması, kendisini mutlu etmek isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. Harika fındık kreması ve kaliteli kakaonun buluşmasından ortaya çıkan bu bitter lezzeti Torku’nun son teknolojiye entegre tesislerinde sizler için üretilmektedir.

KremasıTorku Banada Bitter hem sizin hem çocuklarınızın aklını başından alacak. Üstelik diğer bitter fındık kremalarından kat ve kat daha sağlıklı olan bu lezzet ile tanışmak şimdi çok daha kolay. Yapay Tatlandırıcı ve Trans Yağ İçermeyen Bitter Lezzeti

Yapay tatlandırıcı ve trans yağ içermeden, özel fındıkların seçilmesiyle üretilen bu harika lezzeti evinizden eksik etmek istemeyeceksiniz. Doğal ve yerli ham madde kullanmasıyla bilinen Torku, Torku Banada Bitter Fındık Kreması ile aklınızı başınızdan alırken sizleri gerçek mutluluk ile tanıştıracak. Her kaşıkta gerçek fındık tadını, her dilimde gerçek lezzeti bulacaksınız.

Her Yaştan Tüketiciye Özel Lezzet

Bitter fındık kreması günün her saatinde her yaştan insanın severek tükettiği bir yiyecektir. İster kaşık kaşık ister ekmeğin üzerinde isterseniz de hamur işleriyle beraber tüketebileceğiniz harika bir tatlıdır. Kakaolu fındık kremasını herkes çok sever ancak Torku Banada Bitter Fındık Kreması yalnızca gerçek bitter fındık kreması severler sever.

Torku Banada Bitter Fındık Kreması, her şeyden önce kendisini mutlu etmek isteyen kişiler için özel seçilmiş fındıklardan yine özel olarak üretilmiştir. Özenle seçilen yerli fındıklarımız kaliteli kakao ile birleşmiş ve ortaya bu harika kavanoz çıkmıştır.

Harika fındık kreması ve kaliteli kakaonun buluşmasından ortaya çıkan bu lezzet Torku’nun son teknolojiye entegre tesislerinde üretilmektedir. Her yaştan tüketicinin beğeni ve ilgisini kazanan Torku Banada benzerlerinden hem içeriği hem lezzetiyle bütünüyle ayrılır. Paylaşmak istemeyeceğiniz, paylaştığınızda ise mutluluğunuzu katlayacak bir bitter fındık kreması için doğru adrestesiniz.

Torku, tüm ürünlerinde doğal olana yönelmiş bir Türkiye markasıdır. Ülkemizin gurur kaynağı olan Torku, tüm ürünlerinde kaliteli ham madde kullanmakta, lezzetini de bu doğallıktan almaktadır.

Torku, tüm ürünlerini kendi tesislerinde temiz ve usulüne uygun bir şekilde üretir. Torku Banada Bitter Fındık Kreması bir fındık kremasından çok daha fazlasını sizlere sunar. Bir fındık kremasının yapı ve lezzetini büyük oranda etkileyen içeriğinde ne olduğudur. İşte tam bu noktada Torku diğer markalardan ayrılır. Şeker pancarından üretilmiş şeker içeren, yapay tatlandırıcı içermeyen bir lezzettir. Kaliteli ve yerli ham maddeleri kullanan Torku, yumuşacık formu ve kolay sürümüyle adeta baş döndürür.